Nabídka služeb

Vyberte si z široké nabídky našich služeb, tréninků a zážitkových aktivit.

Vše závisí na Vašich potřebách.
Služby lze kombinovat a poskytovat jednotlivcům nebo i skupinám.

Koučink

Koučink Vám pomůže dosáhnout Vámi zvolených cílů způsobem, který Vám nejvíce vyhovuje. Koučovací sezení obvykle trvá 45 - 60 minut. Může být jednorázové, ale pro realizaci větších cílů doporučujeme sérii setkání.


Mentoring

Jsme zkušení kouči a mentoři se znalostí různých odvětví lidské činnosti, například podnikání, práce v korporátu nebo ve školství, či zdravotnictví. Své know-how rádi poskytneme pro Váš rozvoj.


Role Play

Čeká Vás důležité jednání, nebo například pohovor? Umožníme Vám v klidu nacvičit Vaše sdělení a reakci na předpokládané (a možná i na nepředpokládané) situace.


Facilitace

Zlepšíme efektivitu meetingu, tlumíme konflikt a současně zvýšíme pravděpodobnost, že dosáhnete dohody. Pomůžeme Vám s procesem a umožníme najít nejefektivnější cestu k cíli.


Koučování dětí

Koučování dětí vyžaduje specifický přístup a dovednosti. Technika Kids´skills, nehodnotící komunikace a na řešení orientovaný přístup, jsou těmi nástroji, které pomohou Vašim dětem překonat překážky a uspět.


Pozitivní inteligence

Každý máme svůj vnitřní kritický hlas, který nemilosrdně hodnotí naše každodenní situace. Zapojte se do 2měsíčního programu s originální on-line aplikací a naučte se rozpoznat a porazit své nejsilnější sabotéry.


Rozvoj silných stránek

Každý z nás má potenciál v něčem vyniknout. Poznejte své silné stránky a naplno je ve svém životě využijte! Nabízíme práci s metodikou Gallup CliftonStrengths.


Lego technika

Zhmotněte Vaši firemní vizi nebo své osobní cíle pomocí Lega. Neotřelá a zábavná technika posilující teamovou spolupráci.

Spojte koučink s doplňkovou aktivitou a zažijte něco úplně nového

Koučink a jóga

Víkendové jóga retreaty s koučinkem využívají Vašeho jedinečného klidového rozpoložení po józe a relaxačních technikách, abyste si následně skrze koučink pojmenovali své cíle nahlas. Tyto retreaty pro ženy organizujeme se zkušenou lektorkou jógy a špičkovými kuchaři. Naším záměrem je, abyste z víkendu odjely odpočaté, příjemně naladěné, inspirované a v neposlední řadě obohacené o nová setkání a sdílení v komunitě podobně naladěných žen.

Koučink a práce s koněm

Chcete-li se svěřit do rukou někoho naprosto zodpovědného, pak Jana, která je dlouholetou řídící letového provozu je tou správnou volbou. Od své náročné a vysoce zodpovědné role si ráda odskočí ke své životní vášni a velké lásce – ke koním. Koně ji dovedli i ke koučinku a práci s lidmi obecně. Jak sama říká, kůň vycítí všechny vaše pocity a to i ty, které si sami nepřipouštíte. Dá vám tak jedinečnou zpětnou vazbu. Na jejím podkladě pak s Janou můžete nalézt mnohá uvědomění, která mají potenciál změnit váš život. Ať už s koňmi, nebo bez, koučování s Janou je zážitek, který byste si měli vyzkoušet!

Koučink a jachting

Naše programy jachtingového koučinku Vám umožní nahlédnout do nitra a prohloubit si svou mysl. Naši profesionální lektoři Vám ukáží, jak správně ovládat loď a jak tyto dovednosti přenést do běžného života. Tento proces Vám pomůže získat sebedůvěru a uvědomit si, jak se pohybovat nejen v mořském prostředí. Jako manažer i kapitán musíte mít jasnou vizi a směr pro svůj tým.

Koučink a team building

Koučování a teambuilding je skvělý způsob, jak posílit týmovou výkonnost. Týmový koučink může pomoci posílit komunikaci a porozumění mezi členy týmu, což může mít pozitivní dopad na výsledky. Skrze týmový koučink mohou členové týmu rozvíjet své dovednosti a získávat nové nápady a strategie. Tímto způsobem může koučování a teambuilding vést k vyšší úrovni produktivity a výkonu.

Helpline Image1

Co udělat pro dosažení vašich cílů?

Kontaktujte nás

Dodržujeme vysoký standard poskytovaných služeb. Pracujeme dle nejvyšších etických principů. Zachováváme důvěrnost a reflektujeme potencionální konflikt zájmů.

Phone
Kontaktní formulář

Nejpohodlnější cesta