Hynek Glos

team

Hynek Glos

Kouč, facilitátor a vášnivý běžko-cyklista

Pokud je pro vás důležité se dozvědět něco nejen o podstatě vlastní osoby, ale také o důvodech chování ve stresu a o případných maskách (které máme tendenci si občas pod vlivem konfliktu nasazovat), tak se s Hynkem ponořte do tajů Process Communication Modelu. Jde o koncept Taibi Khalera, který vychází z transakční analýzy a je nejen dobrým vstupem pro uvědomění si specifik vlastního chování, ale nabízí mnohá uvědomění pro bezkonfliktní komunikaci s partnery/kolegy/klienty.

Hynek se PCM věnuje jakožto certifikovaný trenér a kouč. Kromě již 16 let konzultantské dráhy pracoval deset let na prodejních i manažerských pozicích v oblasti farmaceutického průmyslu. Nyní kormě individuální koučovací a lektorské praxe spolupracuje s řadou subjektů, mezi jimými s Art of Change a je certifikovaným lektorem pro trénink Umění efektivního rozhodování https://www.artofchange.cz/efektivni-rozhodovani/

Hynek žije v Jizerských horách a tak není divu, že jeho vášní je běžecké lyžování a cyklistika, protože tak se dají nejen Jizerky objevovat nejkrásněji.